Poznejte nás

WITTE Automotive není jen práce, ale jsou to především lidé, bez kterých by to zkrátka u nás nešlo. Poznejte naše manažery, vaše budoucí kolegy nebo se podívejte, jak to u nás vypadá.

Karlovarský kraj


Karlovarský kraj leží v nejzápadnější části České republiky na hranici s Německem. Co do velikosti patří k nejmenším českým krajům, co do památek, zážitků a přírodních krás patří však k těm nejkrásnějším.

Celosvětově proslulý je díky lázeňské péči, panenské přírodě jako stvořené pro sport a venkovní aktivity a díky Mezinárodnímu filmovému festivalu v Karlových Varech. To vše z něj dělá nádherné místo nejen pro odpočinek, ale hlavně pro život.

Co děláme, když nepracujeme

Na lidech to stojí, a proto se snažíme dbát na budování nejen pracovních, ale také přátelských vztahů. Vzhledem k velikosti firmy jsou naše teambuildingové akce trochu většího formátu

CELOFIREMNÍ AKCE

V minulosti jsme mimo jiné uspořádali velké akce jako Grand Opening Party WITTE Ostrov, 1. narozeniny WITTE Ostrov, WITTE Ples, Výstava k 25. výročí založení WITTE v ČR, WITTE DAY v Nejdku, WITTE Dětský triathlon a mnoho dalších sportovních aktivit z dílny našeho WITTE Sport Teamu.

TÝMOVÉ AKCE

Kromě celofiremních akcí si samozřejmě každé oddělení organizuje vlastní teambuildingy a setkání dle svých představ a nápadů, takže se můžete ocitnout třeba na bowlingu, v únikové hře, ve výrobě šampaňského, na výpomoci v LDN, na vodě anebo standardně v hospodě 🙂 Fantazii se při plánování meze nekladou.

Pošlete nám své CV
Nastavení cookies