SPECIALISTA KVALITY DO OSTROVA I NEJDKU

Nejdek, Ostrov

Kvalita

Práce na plný úvazek

Řídíte se rádi podle pravidel a směrnic; pořádek a systematičnost je Vaše druhé jméno. Pokud Vás zajímá práce v oblasti kvality, jste silná a zásadová osobnost, která se nebojí stát si za svým, a výrazy jako FMEA pro Vás znamenají více, než shluk písmen, možná jste náš člověk. Sázíme jak na absolventy, tak na zkušené kvalitáře, rozhodující je pro nás Vaše osobnost.

Vážíme si všech našich zaměstnanců a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma. Proto Vás důkladně zaškolíme a budeme dlouhodobě pracovat na vašich schopnostech tak, abyste se do práce těšili, ale také se v budoucnu mohli posouvat po svém kariérním žebříčku výše.

Co by Vás mohlo potěšit mimo to, že platíme každého 15. v měsíci:

  • Doprava zdarma z vybraných lokalit
  • Obědy od 13 Kč
  • Pouze u nás můžete navštěvovat hodiny cizího jazyka v pracovní době
  • Pro ty, kteří se k nám rozhodnou přistěhovat z jiných koutů republiky, nabízíme také pomoc s relokací
  • Pružná pracovní doba pro ty, kteří chtějí sladit pracovní život s tím osobním
  • Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
  • V neposlední řadě nabízíme kariéru ne na rok nebo dva. Jsme perspektivní společnost, kde je možné růst dle vašich schopností

.

Kontaktujte nás:

Napište nám a představte nám v anglickém nebo německém jazyce svůj potenciál, Vaše zkušenosti nebo Vaše vize v motivačním dopise a zároveň pošlete váš životopis také v českém jazyce.
Kolegové z kvality se těší na nového kolegu/kolegyni a my se budeme těšit na brzké setkání.

HR tým WITTE

Všechny závody WITTE (WITTE Nejdek, spol. s r.o.; WITTE Paint Application, s.r.o.; WITTE ACCESS TECHNOLOGY, s.r.o.) se zavazují používat veškeré poskytnuté osobní údaje výhradně za účelem Vašeho pracovního uplatnění v našich společnostech a pracovat s nimi v souladu s platnými zákony a Všeobecným nařízením EU o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR).

Kontaktujte nás

Pošlete Váš životopis v českém jazyce, a pokud chcete dostat plusové body, představte nám v anglickém nebo německém jazyce svůj potenciál, Vaše zkušenosti nebo Vaše vize v motivačním dopise. V našem oddělení se těší na nového kolegu/kolegyni a my se budeme těšit na brzké setkání.

WITTE Nejdek, spol. s r.o.
Lucie Poborská
Rooseveltova 1299
362 21 Nejdek-Nejdek
Česká republika
Telefon: +420 359 016 734
Pošlete nám své CV